Multiple Products to Cart for WooCommerce - en to de_DE translation catalogue (29 entries)

en: %1$s %2$s of %3$s products
de_DE: %1$s %2$s von %3$s Produkten

en: %1$s in stock
de_DE: %1$s auf Lager

en: Add to cart
de_DE: In den Warenkorb

en: Buy
de_DE: Kaufen

en: Clear
de_DE: Löschen

en: Default sorting
de_DE: Standardsortierung

note: $prod['parent']['title']
en: Grouped
de_DE: Gruppiert

en: Image
de_DE: Bild

en: In stock
de_DE: Auf Lager

en: Out of stock
de_DE: Nicht auf Lager

en: Please check one or more products
de_DE: Bitte wählen Sie ein oder mehrere Produkte aus

en: Please select all options
de_DE: Bitte wählen Sie alle Optionen aus

en: Price
de_DE: Preis

en: Price: High to Low
de_DE: Preis: hoch zu niedrig

en: Price: Low to High
de_DE: Preis: niedrig zu hoch

en: Product
de_DE: Produkt

en: Quantity
de_DE: Menge

en: Reset
de_DE: Zurücksetzen

en: sale
de_DE: Angebot

en: Select All
de_DE: Alle auswählen

en: SKU: A to Z
de_DE: SKU: A bis Z

en: SKU: Z to A
de_DE: SKU: Z bis A

en: Sorry! No products found!
de_DE: Entschuldigung! Keine Produkte gefunden!

en: Stock
de_DE: Lagerbestand

en: Tag
de_DE: Schlagwort

en: Title: A to Z
de_DE: Titel: ASC

en: Title: Z to A
de_DE: Titel: DESC

en: Total
de_DE: Gesamt

en: Variation
de_DE: Variante
