Multiple Products to Cart for WooCommerce - en to es_ES translation catalogue (31 entries)

en: %1$s %2$s of %3$s products
es_ES: %1$s %2$s de %3$s productos

en: %1$s in stock
es_ES: %1$s en stock

en: Add to cart
es_ES: Añadir al carrito

en: Buy
es_ES: Comprar

en: Category
es_ES: Categoría

en: Clear
es_ES: Limpiar

en: Default sorting
es_ES: Orden predeterminado

note: $prod['parent']['title']
en: Grouped
es_ES: Agrupado

en: Image
es_ES: Imagen

en: In stock
es_ES: En stock

en: N/A
es_ES: N/D

en: Out of stock
es_ES: Agotado

en: Please check one or more products
es_ES: Por favor, selecciona uno o más productos

en: Please select all options
es_ES: Por favor, selecciona todas las opciones

en: Price
es_ES: Precio

en: Price: High to Low
es_ES: Precio: de mayor a menor

en: Price: Low to High
es_ES: Precio: de menor a mayor

en: Product
es_ES: Producto

en: Quantity
es_ES: Cantidad

en: Rating
es_ES: Valoración

en: Reset
es_ES: Reiniciar

en: sale
es_ES: Oferta

en: Select All
es_ES: Seleccionar todo

en: SKU: A to Z
es_ES: SKU: A a Z

en: SKU: Z to A
es_ES: SKU: Z a A

en: Sorry! No products found!
es_ES: ¡Lo siento! ¡No se encontraron productos!

en: Stock
es_ES: Inventario

en: Tag
es_ES: Etiqueta

en: Title: A to Z
es_ES: Título: ASC

en: Title: Z to A
es_ES: Título: DESC

en: Variation
es_ES: Variación
