Multiple Products to Cart for WooCommerce - en to fr_FR translation catalogue (29 entries)

en: %1$s %2$s of %3$s products
fr_FR: %1$s %2$s de %3$s produits

en: %1$s in stock
fr_FR: %1$s en stock

en: Add to cart
fr_FR: Ajouter au panier

en: Buy
fr_FR: Acheter

en: Category
fr_FR: Catégorie

en: Clear
fr_FR: Effacer

en: Default sorting
fr_FR: Tri par défaut

note: $prod['parent']['title']
en: Grouped
fr_FR: Groupé

en: In stock
fr_FR: En stock

en: N/A
fr_FR: N/D

en: Out of stock
fr_FR: Rupture de stock

en: Please check one or more products
fr_FR: Veuillez cocher un ou plusieurs produits

en: Please select all options
fr_FR: Veuillez sélectionner toutes les options

en: Price
fr_FR: Prix

en: Price: High to Low
fr_FR: Prix : du plus élevé au plus bas

en: Price: Low to High
fr_FR: Prix : du plus bas au plus élevé

en: Product
fr_FR: Produit

en: Quantity
fr_FR: Quantité

en: Rating
fr_FR: Évaluation

en: Reset
fr_FR: Réinitialiser

en: sale
fr_FR: Solde

en: Select All
fr_FR: Tout sélectionner

en: SKU: A to Z
fr_FR: SKU : A à Z

en: SKU: Z to A
fr_FR: SKU : Z à A

en: Sorry! No products found!
fr_FR: Désolé ! Aucun produit trouvé !

en: Tag
fr_FR: Étiquette

en: There was an error adding to the cart. Please try again.
fr_FR: Une erreur est survenue lors de l'ajout au panier. Veuillez réessayer.

en: Title: A to Z
fr_FR: Titre : ASC

en: Title: Z to A
fr_FR: Titre : DESC
