Multiple Products to Cart for WooCommerce - en to it_IT translation catalogue (30 entries)

en: %1$s %2$s of %3$s products
it_IT: %1$s %2$s di %3$s prodotti

en: %1$s in stock
it_IT: %1$s disponibili

en: Add to cart
it_IT: Aggiungi al carrello

en: Buy
it_IT: Acquista

en: Category
it_IT: Categoria

en: Clear
it_IT: Cancella

en: Default sorting
it_IT: Ordinamento predefinito

note: $prod['parent']['title']
en: Grouped
it_IT: Raggruppato

en: Image
it_IT: Immagine

en: In stock
it_IT: Disponibile

en: Out of stock
it_IT: Esaurito

en: Please check one or more products
it_IT: Seleziona uno o più prodotti

en: Please select all options
it_IT: Seleziona tutte le opzioni

en: Price
it_IT: Prezzo

en: Price: High to Low
it_IT: Prezzo: dal più alto al più basso

en: Price: Low to High
it_IT: Prezzo: dal più basso al più alto

en: Product
it_IT: Prodotto

en: Quantity
it_IT: Quantità

en: Rating
it_IT: Valutazione

en: Reset
it_IT: Reimposta

en: sale
it_IT: Saldi

en: Select All
it_IT: Seleziona tutto

en: SKU: A to Z
it_IT: SKU: dalla A alla Z

en: SKU: Z to A
it_IT: SKU: dalla Z alla A

en: Sorry! No products found!
it_IT: Scusa! Nessun prodotto trovato!

en: Stock
it_IT: Scorte

en: Title: A to Z
it_IT: Titolo: ASC

en: Title: Z to A
it_IT: Titolo: DESC

en: Total
it_IT: Totale

en: Variation
it_IT: Variazione
