Multiple Products to Cart for WooCommerce - en to nb_NO translation catalogue (34 entries)

en: %1$s %2$s of %3$s products
nb_NO: %1$s %2$s av %3$s produkter

en: %1$s in stock
nb_NO: %1$s på lager

en: Add to cart
nb_NO: Legg i handlekurv

en: Buy
nb_NO: Kjøp

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Clear
nb_NO: Tøm

en: Default sorting
nb_NO: Standardsortering

note: $prod['parent']['title']
en: Grouped
nb_NO: Gruppert

en: Image
nb_NO: Bilde

en: In stock
nb_NO: På lager

en: N/A
nb_NO: I/T

en: Out of stock
nb_NO: Utsolgt

en: Please check one or more products
nb_NO: Vennligst sjekk ett eller flere produkter

en: Please select all options
nb_NO: Vennligst velg alle alternativer

en: Price
nb_NO: Pris

en: Price: High to Low
nb_NO: Pris: høy til lav

en: Price: Low to High
nb_NO: Pris: lav til høy

en: Product
nb_NO: Produkt

en: Quantity
nb_NO: Antall

en: Rating
nb_NO: Vurdering

en: Reset
nb_NO: Tilbakestill

en: sale
nb_NO: Tilbud

en: Select All
nb_NO: Velg alle

en: SKU: A to Z
nb_NO: SKU: A til Å

en: SKU: Z to A
nb_NO: SKU: Å til A

en: Sorry! No products found!
nb_NO: Beklager! Ingen produkter funnet!

en: Stock
nb_NO: Lager

en: Table order by
nb_NO: Sorter tabell etter

en: Tag
nb_NO: Etiket

en: There was an error adding to the cart. Please try again.
nb_NO: Det oppsto en feil under legging i handlekurven. Vennligst prøv igjen.

en: Title: A to Z
nb_NO: Tittel: Stigende

en: Title: Z to A
nb_NO: Tittel: Synkende

en: Total
nb_NO: Totalt

en: Variation
nb_NO: Variant
