Multiple Products to Cart for WooCommerce - en to nl_BE translation catalogue (32 entries)

en: %1$s %2$s of %3$s products
nl_BE: %1$s %2$s van %3$s producten

en: %1$s in stock
nl_BE: %1$s voorraad

en: Add to cart
nl_BE: Toevoegen aan winkelmandje

en: Buy
nl_BE: Kopen

en: Category
nl_BE: Categorie

en: Clear
nl_BE: Wissen

en: Default sorting
nl_BE: Standaard sortering

note: $prod['parent']['title']
en: Grouped
nl_BE: Gegroepeerd

en: Image
nl_BE: Afbeelding

en: In stock
nl_BE: Op voorraad

en: N/A
nl_BE: N.v.t.

en: Out of stock
nl_BE: Niet op voorraad

en: Please check one or more products
nl_BE: Gelieve één of meer producten te selecteren

en: Please select all options
nl_BE: Gelieve alle opties te selecteren

en: Price
nl_BE: Prijs

en: Price: High to Low
nl_BE: Prijs: hoog naar laag

en: Price: Low to High
nl_BE: Prijs: laag naar hoog

en: Quantity
nl_BE: Hoeveelheid

en: Rating
nl_BE: Beoordeling

en: Reset
nl_BE: Herstellen

en: sale
nl_BE: uitverkoop

en: Select All
nl_BE: Alles selecteren

en: SKU: A to Z
nl_BE: SKU: A tot Z

en: SKU: Z to A
nl_BE: SKU: Z tot A

en: Sorry! No products found!
nl_BE: Sorry! Geen producten gevonden!

en: Stock
nl_BE: Voorraad

en: Table order by
nl_BE: Tabel sorteren op

en: There was an error adding to the cart. Please try again.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen aan het winkelmandje. Gelieve opnieuw te proberen.

en: Title: A to Z
nl_BE: Titel: Oplopend

en: Title: Z to A
nl_BE: Titel: Aflopend

en: Total
nl_BE: Totaal

en: Variation
nl_BE: Variatie
