Multiple Products to Cart for WooCommerce - en to pl_PL translation catalogue (34 entries)

en: %1$s %2$s of %3$s products
pl_PL: %1$s %2$s z %3$s produktów

en: %1$s in stock
pl_PL: Stan magazynowy: %1$s

en: Add to cart
pl_PL: Dodaj do koszyka

en: Buy
pl_PL: Kup

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Default sorting
pl_PL: Domyślne sortowanie

note: $prod['parent']['title']
en: Grouped
pl_PL: Grupowane

en: Image
pl_PL: Obraz

en: In stock
pl_PL: Dostępny

en: N/A
pl_PL: Niedostępne

en: Out of stock
pl_PL: Brak w magazynie

en: Please check one or more products
pl_PL: Proszę zaznaczyć jeden lub więcej produktów

en: Please select all options
pl_PL: Proszę wybrać wszystkie opcje

en: Price
pl_PL: Cena

en: Price: High to Low
pl_PL: Cena: od najwyższej do najniższej

en: Price: Low to High
pl_PL: Cena: od najniższej do najwyższej

en: Product
pl_PL: Produkt

en: Quantity
pl_PL: Ilość

en: Rating
pl_PL: Ocena

en: Reset
pl_PL: Resetuj

en: sale
pl_PL: wyprzedaż

en: Select All
pl_PL: Zaznacz wszystko

en: SKU: A to Z
pl_PL: SKU: A do Z

en: SKU: Z to A
pl_PL: SKU: Z do A

en: Sorry! No products found!
pl_PL: Przepraszamy! Nie znaleziono produktów!

en: Stock
pl_PL: Stan magazynowy

en: Table order by
pl_PL: Sortowanie tabeli według

en: Tag
pl_PL: Etykieta

en: There was an error adding to the cart. Please try again.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas dodawania do koszyka. Spróbuj ponownie.

en: Title: A to Z
pl_PL: Tytuł: Rosnąco

en: Title: Z to A
pl_PL: Tytuł: Malejąco

en: Total
pl_PL: Łącznie

en: Variation
pl_PL: Wariant
