Multiple Products to Cart for WooCommerce - en to pt_PT translation catalogue (31 entries)

en: %1$s %2$s of %3$s products
pt_PT: %1$s %2$s de %3$s produtos

en: %1$s in stock
pt_PT: %1$s em stock

en: Add to cart
pt_PT: Adicionar ao carrinho

en: Buy
pt_PT: Comprar

en: Category
pt_PT: Categoria

en: Clear
pt_PT: Limpar

en: Default sorting
pt_PT: Ordenação padrão

note: $prod['parent']['title']
en: Grouped
pt_PT: Agrupado

en: Image
pt_PT: Imagem

en: In stock
pt_PT: Em stock

en: Out of stock
pt_PT: Esgotado

en: Please check one or more products
pt_PT: Por favor, verifique um ou mais produtos

en: Please select all options
pt_PT: Por favor, selecione todas as opções

en: Price
pt_PT: Preço

en: Price: High to Low
pt_PT: Preço: do mais alto para o mais baixo

en: Price: Low to High
pt_PT: Preço: do mais baixo para o mais alto

en: Product
pt_PT: Produto

en: Quantity
pt_PT: Quantidade

en: Rating
pt_PT: Avaliação

en: Reset
pt_PT: Repor

en: sale
pt_PT: promoção

en: Select All
pt_PT: Selecionar todos

en: SKU: A to Z
pt_PT: SKU: A a Z

en: SKU: Z to A
pt_PT: SKU: Z a A

en: Sorry! No products found!
pt_PT: Desculpe! Não foram encontrados produtos!

en: Table order by
pt_PT: Ordenar tabela por

en: Tag
pt_PT: Etiqueta

en: There was an error adding to the cart. Please try again.
pt_PT: Ocorreu um erro ao adicionar ao carrinho. Por favor, tente novamente.

en: Title: A to Z
pt_PT: Título: ASC

en: Title: Z to A
pt_PT: Título: ASC

en: Variation
pt_PT: Variação
